Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Despre cookie poti sa citesti AICI

Evaluarea subiectului:
  • 0 voturi - 0 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sugestii si propuneri
Thumbs Up 
Propun a introduce si seriile LA 860V & LA 960V in lista "Generatia 2013" cu detali amanuntite . Or fi gama de varf aceste doua serii , dar un amanunt in plus ,nu strica si speram ca in ajutorul nostru acest forum sa ne lumineze cu noi amanunte. Felicitari la crearea acestui nou format tip forum.
tiberius
Salut. Ne cunoastem de pe blog. Multumesc pentru aprecieri, si sper sa iasa un lucru bun.
Am sa deschid un subforum pentru aceste serii.
Stiu ca detii un astfel de TV, 47LA860V, daca nu ma insel . Daca poti sa pregatesti un set de poze, sa facem o mica prezentare ar fi minunat. Eu am sa pregatesc scriptologia aferenta.
Bineinteles, te astept cu impresii despre acest TV
Recomand: Smart TV UHD 4K webOS 3.5 generatia 2017: 43UJ6307  
(25-01-2014, 11:21 AM)dreamOLED a scris: Salut. Ne cunoastem de pe blog. Multumesc pentru aprecieri, si sper sa iasa un lucru bun.
Am sa deschid un subforum pentru aceste serii.
Stiu ca detii un astfel de TV, 47LA860V, daca nu ma insel . Daca poti sa pregatesti un set de poze, sa facem o mica prezentare ar fi minunat. Eu am sa pregatesc scriptologia aferenta.
Bineinteles, te astept cu impresii despre acest TV

Salut Claudiu si fanii LG -tv membrii acestui forum ! Detin aceasta serie LA860V , dar de 42" ( diferenta de aprox. 2000 ron la 47" nu se justifica si am preferat 42") . Am facut cateva probe de casa (minime) dupa care l-am bagat la hibernare pt.catva timp si asta deoarece am spatiul (living-ul ) in renovare si nu doresc al incarca de praf. Impresia dupa aceste teste (putine) este cea banuita SUPER Produs!. Un vecin a intrat in posesia unui LA690S , si se poate observa diferenta de calitate a imaginii si asta facand o comparatie cu cele doua face to face* MCI 800( 100Hz )se poate observa chiar si la o transmisie tv de mai slaba calitate . Pe prog. transmise HD in 1080i sau fisiere redate in MKV - BluRay 1080p ,este ceva feeric . Nu am incercat inca fisiere in 3D ,dar banuiesc ca e super. Promit sa trimit cateva imagini si chiar un filmulet comentat de un amic specializat in domeniu tv. Asadar ! ..o sugestie viitorilor posesori de tv LG : Faceti un efort financiar si optati pentru seriile mai sus mentionate (LA860V & LA960V) si ve-ti fi fericiti ca mine ! ( sper o cat mai mare perioada) cu stima -toro-
tiberius

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
Recomandari
lg-tv-recomandari Prezentarea TV-urilor din gama 2016
lg-tv-preturi Lista celor mai vandute TV-uri LG
webOS-35 Prezentare webOS 3.5 [2017]

Review-uri
lg-tv-43uj6307-review 43UJ6307 [2017] - Smart TV UHD 4K webOS 3.5
lg-tv-32lh6047-review 32LH6047 - Smart TV FullHD webOS 3.0
lg-tv-32lh530v-review 32LH530V - Game TV FullHD
lg-tv-43uh7507-review 43UH7507 - Smart TV UHD 4K - webOS 3.0
lg-tv-43lh560v-review 43LH560V - Smart TV FullHD - webOS 2.0

Publicitate