Acest site foloseste cookie. Navigand in continuare, va exprimati acordul asupra folosirii acestora. Despre cookie poti sa citesti AICI

Evaluarea subiectului:
  • 1 voturi - 5 în medie
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tastatura Wireless
Cateva sfaturi in vederea achizitionari unei tastaturi wireless care sa fie compatibila cu Smart Tv LG -LA 860V. Preferabil o mini tastatura cu touchpad wireless . Telecomanda din dotarea tv-ului este complexa dar cu scrisul e mai dificil , motiv pt. care doresc o tastatura cu dimensiuni mai reduse. Multumiri - toro -
tiberius
Ai putea sa iei in considerare o tastatura WiFi cu touch, ca si aceasta .
Recomand: Smart TV UHD 4K webOS 3.5 generatia 2017: 43UJ6307  
Da ! ... o varianta buna dar din pacate raspunsul tau a fost tardiv si am luat LOGITECH Touch K400 ( 169 ron- emag) . Cat de buna ... cat de nebuna ... om vedea . Parerea ta asupra LOGITECH Touch K400 ar fi binevenita .Inca nu am avut timp sa butonez aceasta tastatura . Mersi de raspuns ! dar totusi ai ramas dator cu un raspuns la o alta intrebare si anume la router .
tiberius
(26-04-2014, 01:47 PM)toro a scris: Da ! ... o varianta buna dar din pacate raspunsul tau a fost tardiv si am luat LOGITECH Touch K400 ( 169 ron- emag) . Cat de buna ... cat de nebuna ... om vedea . Parerea ta asupra LOGITECH Touch K400 ar fi binevenita .Inca nu am avut timp sa butonez aceasta tastatura . Mersi de raspuns ! dar totusi ai ramas dator cu un raspuns la o alta intrebare si anume la router .

Este in regula si LOGITECH Touch K400.
Revin in problema tastaturilor wireless compatibile cu tv.LG . Cum am mai scris ,detin o tastatura LOGITECH Touch K400 [ mouse wireless Microsoft] si cum o folosesc mai rar ,aseara am avut neplacuta surpriza ca la tastare pe smart sa observ ca se pot tasta doar numere nu si litere. Mentionez ca la cumparare si butonare in smart pe UF 8507 ,mergea perfect . Ce sa putut intampla pe parcursul ne utilizari sale ...tabu. Cine stie ?
Curios eu pentru 49UB850 folosesc Kitul wifi K220 de la Logitech si merge perfect... nustiu de ce dar parca modelele 2015 sunt mai slabe la partea de sw fata de 2015.
(26-01-2016, 03:31 PM)nicugoalkeper a scris: Curios eu pentru 49UB850 folosesc Kitul wifi K220 de la Logitech si merge perfect... nustiu de ce dar parca modelele 2015 sunt mai slabe la partea de sw fata de 2015.

Mersi Nicule de raspuns ! Intrebarea defapt voia a face trimitere la tv. si anume daca sau facut modificari odata cu noul update [?] si daca asta ar fi dus la acest impediment , deoarece cum am scris, in urma cu ceva vreme ,mergea perfect tastarea literelor. Acum pot tasta doar numere. Bani aruncati pe fereastra si norocul daca se poate numi noroc ca nu am cumparat si webcamera Skype dedicata acestui tv. Pe vechiul LG 47LA860V nu am avut probleme de genu , dar deee .nu era 4K UHD . Mama lor de noutati !
Ce nu faci un downgrade de soft.... daca cele aterioare te multumeau.

Săritura forum:

Utilizator(i) care navighează în acest subiect: 1 Musafir(i)
Recomandari
lg-tv-recomandari Prezentarea TV-urilor din gama 2016
lg-tv-preturi Lista celor mai vandute TV-uri LG
webOS-35 Prezentare webOS 3.5 [2017]

Review-uri
lg-tv-43uj6307-review 43UJ6307 [2017] - Smart TV UHD 4K webOS 3.5
lg-tv-32lh6047-review 32LH6047 - Smart TV FullHD webOS 3.0
lg-tv-32lh530v-review 32LH530V - Game TV FullHD
lg-tv-43uh7507-review 43UH7507 - Smart TV UHD 4K - webOS 3.0
lg-tv-43lh560v-review 43LH560V - Smart TV FullHD - webOS 2.0

Publicitate